DOM CAŁOROCZNY w BORKOWIE

DOM CAŁOROCZNY w BORKOWIE 20 km od centrum Gdańska, 3 km od Żukowa i 150 m od  malowniczo położonego, z czystą wodą i wieloma plażami jeziora Głębokiego. Wokół bardzo dużo lasów.  Do dyspozycji Państwa oddajemy umeblowane: salon, 3 sypialnie, 2 łazienki i kuchnię z pełnym wyposażeniem.

Od 300 m do 2 km są cztery restauracje.  W Gdańsku nie ma tak tanich i smacznych dań rybnych.

Dojazd drogą utwardzoną /zimą odśnieżaną kilka razy na dobę/. 

Pomorską Koleją Metropolitarną można dojechać z  Kartuz i Kościerzyny na lotnisko w Rębiechowie a także do centrum Gdańska i Gdyni. Odległość do przystanku PKM 1,3 km. Kursują także do Gdańska i Gdyni linie autobusowe GRYF i PKS . Odległość od przystanku 1,3 km.

Powierzchnia domu 130 m2, wybudowany w 2010 roku, umeblowany.

Budynek posiada taras o pow 25 m2 wykonany z elementów drewnianych. W połowie jest zadaszony. Jest także garaż / magazyn o powierzchni 25 m2 oraz wiata o powierzchni także 25 m2 . Wejście do domu i pod wiatą wyłożone jest kostką brukową bez fazowania w kolorach jesiennych / mix złocistego, bordo i brązu/ .

Ogrzewanie:

CO na gaz ziemny - grzejniki

Kominek fińskiej firmy JOTUL / mercedes pośród kominków/ opalany drewnem.Rozproprowadzone kanały do wszystkich pomieszczeń. Ciepło spalin z kominka jest wykorzystane do ogrzewania wody CO i wody do mycia.

Oba systemy ogrzewania są połączone i mogą pracować razem.

Podłogi i schody wykonane są z drewna modrzewiowego. Poddasze ma sufity z boazerii brzozowej i świerkowej. W łazienkach jest terakota i glazura. Górna łazienka ma ogrzewanie podłogowe.

Ściany wykonane są z cegły ceramicznej szczelinówki. Elewacja zachodnia i północna docieplona jest wełną mineralną 20 cm wykończona boazerią drewnianą w kolorze tik a wschodnia i południowa docieplona jest płytami styropianowymi 25 cm pokrytymi tynkiem mineralnym. Dach pokryty dachówką ceramiczną.

Okna PCV 3-szybowe w kolorze tik z obu stron. Wszystkie okna parteru posiadają żaluzje podnoszone i opuszczane przy pomocy silników elektrycznych.

Działka 570 m2,ogrodzona, zadrzewiona / świerki, daglezja,sosny, modrzewie, dęby i brzozy. Średnica najgrubszego drzewa około 45 cm. Działka jest oświetlona lamkami 12 V led. Jest kilka krzewów malin, porzeczek, agrestu i borówki kanadyjskiej. Na pozostałej części działki rosną kwiaty i trawa.

Wiosną śpiew ptaków jest dominujący.

Media: woda, prąd 380 V gaz ziemny, telefon stacjonarny z internetem oraz antena tv sat -ORANGE.

Tel 517 434 895

CENNIK-BORKOWO/ za pobyt do 5 osób/

 

- pobyt min 1 m-c od maja do września
cena za miesiąc 6000 ZŁ
- pobyt min 1 m-c od października do kwietnia
cena za miesiąc 4000
- pobyt  na okres roku lub więcej
cena za miesiąc  3500 zł

 

 

Galeria Borkowo